RANGLISTA

Első forduló

1. mindenálmod 100 pont
2. All Stars Csány Edition 100 pont
3. Lekvárfőzők 100 pont
4. Kikészítők 100 pont
5. Paralelepipedon 100 pont
6. Brókersztárok 98 pont
7. AranyJ3 96 pont
8. cash 93 pont
9. Ananbi 93 pont
10. Fürge Ürginák 92 pont
11. Barcode3 92 pont
12. Túrósbukta 92 pont
13. TimeLadies 89 pont
14. Leszközgáz 89 pont
15. RexCollybo 89 pont
16. Tőzsdecápák 88 pont
17. Pénzlelők 88 pont
18. Pocket Money 84 pont
19. Keresztes Kenyérevő Katicák 83 pont
20. Pepsi 82 pont
21. KözgazdÁszok 82 pont
22. Tami.Nikol.Dóri 78 pont
23. Számgáz 72 pont
24. Business womens 70 pont
25. csajok 68 pont

Második forduló

1. All Stars Csány Edition 89 pont
2. The Big Bang Theory 88 pont
3. Adobe-vallás 88 pont
4. TeCashek 86 pont
5. BusinessSharks 83 pont
6. Kókuszpókok 83 pont
7. Zsugoriak 83 pont
8. Ananbi 82 pont
9. Kikészítők 81 pont
10. Fantasztikus hármas 80 pont
11. Leszközgáz 79 pont
12. Miklósiék 78 pont
13. Pénztárosokkk 78 pont
14. Pénzlelők 78 pont
15. CA$HVÉREK 78 pont
16. Money money money 77 pont
17. ÜzletAsszonyok 77 pont
18. ProMoneta 76 pont
19. Fürge Ürginák 75 pont
20. ETO 13 75 pont
21. OkosokK 75 pont
22. Kollégák 75 pont
23. Pallagi nyerő hármas 74 pont
24. TimeLadies 74 pont
25. Zsoldosok 73 pont
26. Paralelepipedon 73 pont
27. Bux 73 pont
28. 460 ponttal a Föld fölött 72 pont
29. MegDonátc 72 pont
30. marketINGenious 71 pont
31. Agymanók 71 pont
32. Pocket Money 71 pont
33. Mind arany 70 pont
34. DreamTeam 69 pont
35. Viki & Anna a négyzeten 69 pont
36. Pénz(Sz)tárosok 69 pont
37. Carpe diem 2.0 68 pont
38. A legkreatívabb csapat 68 pont
39. Frankok 68 pont
40. Abawood 68 pont

Harmadik forduló

1. Pénzlelők
2. Carpe diem 2.0
3. ÜzletAsszonyok
4. BusinessSharks
5. Pocket Money
6. CA$HVÉREK
7. OkosokK
8. All Stars Csány Edition
9. Pénz(Sz)tárosok
10. Agymanók
11. Adobe-vallás
12. ProMoneta
13. A legkreatívabb csapat
14. TeCashek
15. Kikészítők
16. Paralelepipedon
17. The Big Bang Theory
18. Fürge Ürginák
19. TimeLadies
20. Pénztárosokkk
21. Fantasztikus hármas
22. Leszközgáz
23. Ananbi
24. Viki & Anna a négyzeten
25. Kókuszpókok
26. DreamTeam
27. Money money money
28. Miklósiék
29. Pallagi nyerő hármas
30. ETO 13
31. Frankok
32. 460 ponttal a Föld fölött
33. Abawood
34. Zsugoriak
35. Bux
36. MegDonátc
37. marketINGenious
38. Kollégák
39. Mind arany
40. Zsoldosok

Negyedik forduló

1. BusinessSharks – a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium csapata
Pintér Balázs, Zsiborács Dorottya, Ferenczy András, felkészítő tanár: Eötvös Soma Bence
2. Üzletasszonyok – a debreceni Diószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola csapata
Ozsváth Fruzsina, Nagy Olívia, Szegedi Fanni, felkészítő tanár: Csekéné Molnár Erika
3. All Stars Csány Edition - Zalaegerszegi SZC Csány László Szakgimnáziuma csapata
Nolle Patrik Mark, Szorcsik István, Kertész Zsolt István, felkészítő tanár: Tóth Béla
4. Pocket Money - II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Mezőgazdasági Közgazdasági Informatikai Szakgimnázium csapata
Ragadics Balázs, Ádám Viktória, Horpáczi Erik, felkészítő tanár: Farkas Magdolna

Különdíjak:

A LEGTÖBB CSAPATOT NEVEZŐ ISKOLA KÜLÖNDÍJA - 15 db teljes számítógép konfiguráció

A LEGTÖBB CSAPATOT A MÁSODIK FORDULÓBA BEJUTTATÓ ISKOLA KÜLÖNDÍJA - CraftBot Plusz 3d nyomtató

Mindkét különdíjat a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnázium nyerte.